Zumba oblečení

Na Zumba cvičení se můžete pořídit speciální licencované Zumba oblečení. Cvičební oblečení se skládá z tílka a kalhot. Na výběr jsou různé barvy a velikosti. Vyzkoušet můžete i speciální boby.

Zumba oblečení Zumba oblečení

Zumba kalhoty

Zumba kalhoty jsou asi nejvýraznějším, nejdůležitějším a také často nejdražším prvkem Zumba oblečení. Velmi dobře vypadají například kalhoty Zumba Fusion Cargo Pants. Vy si však můžete vystačit i s vlastními kalhotami. Skvělou volbou jsou například klasické legíny. Zvolit můžete jak obyčejné přiléhavé legíny, tak i legíny se zvonovým střihem. Doporučit můžeme i šortky. Neméně vhodnou volbou jsou pohodlné tříčtvrteční kalhoty.

Zumba trička a tílka

Zumba kalhoty jsme probrali a nyní se podíváme na trička a tílka. Z obou zmíněných kusů oblečení můžeme doporučit především tílka. Trička sice nejsou špatná, ale v tílku je cvičení přeci jen o něco pohodlnější. Záleží však i na vašem osobním pocitu. Jestliže se cítíte lépe v tričku, tak se nenechte nikým přemlouvat a raději cvičte v tričku. Hlavním požadavkem je, aby vám tričko nebo tílko pohodlně sedělo, nijak nebránilo ve volném pohybu a bylo z kvalitního savého materiálu.

Zumba oblečení Zumba oblečení

Zumba boty

Kvalitní boty jsou při cvičení velmi důležité. Nevhodně zvolená obuv vám může cvičení velmi znepříjemnit. V horším případě si můžete vytvořit na nohou puchýře či si nohy zničit. Vyhýbejte se tedy levným a nekvalitním výrobkům. Zvolit můžete například boty na fitness od firem jako jsou Adidas, Reebok nebo Nike.

Zumba oblečení Zumba oblečení

Zumba doplňky

Zumba je momentálně velmi populární po celém světě a tak se nejrůznější výrobci chtějí na této komerční vlně také svést. V nabídce naleznete spoustu doplňků, které při cvičení pravděpodobně potřebovat nebudete, ale někoho mohou potěšit. Výběr je opravdu rozmanitý. Od šál přes kabelky a náramky až například po žabky.