DVD Zumba

Pokud z nejrůznějších důvodů nechcete nebo nemůžete sledovat videa se Zumbou na internetu, doporučujeme vám profesionální DVD.

Na našem trhu se objevilo několik Zumba DVD určených jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Doporučit můžeme například set 4 DVD. Tento set Vám pomůže zvládnout cvičení Zumba. Cena celého setu se orientačně pohybuje kolem 900 Kč.

Obsah setu DVD Zumba:

DVD Zumba č. 1 - Zumba Beginners

Základní prvky zumby krok za krokem. Naučíte se nejen základní krok latinsko-amerických tanců, ale zejména to jak tyto kroky propojit do vzrušujícího aerobního cvičení. Zumba Beginners je vstupenkou do světa tohoto tanečně aerobního fenoménu.
Orientační čas DVD Zumba Beginnners - 20 minut

DVD Zumba č. 2 - Zumba Advanced

Připravte se na skvělý zážitek v nejžhavějším rytmu. Na tomto DVD naleznete nové choreografie v rytmu salsy, soca, merenge či flamenca. Budete se skvěle bavit u hitů jako La Case de ritmo a mnohých dalších.
Bonus navíc - Zumba pro nejmenší
Orientační čas DVD Zumba Advaced - 50 minut

DVD Zumba č. 3 - Zumba Power

Spalujeme kalorie v rytmu rychlejších latinskoamerickcýh hitů. Skvělá kombinace intervalového cvičení v osvěžujících latinskoamerických rytmech. Zapomeňte na nudné domácí cvičení.
Orientační čas DVD Zumba Power - 40 minut

DVD Zumba č. 4 - Abs, Buns and Thighs

Na tomto DVD naleznete tombinaci nejúčínějších cvičebních prvků při tvarování spodní části těla. Postupuje krok za krokem. Vše je představeno velmi přehlednou formou.
Orientační čas DVD Zumba Abs, Buns and Thighs - 20 minut